دسته بندی محصولات
۱۷+

دسته بندی دیگر

فیلترهای فعال

برند
رنگ
نوع

نمایش 1 - 6 کالا از 6

کیف زنانه

بدون شک افراد هنگام بیرون رفتن از خانه وسایل بسیاری در دست دارند که باید آن ها را در جایی امن قرار دهند به همین دلیل هنگام خروج از خانه از کیف استفاده می کنند کیف یکی از لوازم جانبی کاربردی یا یکی از مهم ترین ملزومات شیک پوشی خانم ها محسوب می شود.
کیف ها به طور کلی در سه نوع روزمره، مجلسی و اسپرت تقسیم می شوند.
کیف های روزمره: این دسته از کیف ها شامل کیف هایی است که به صورت روزمره از آن ها استفاده می کنید و می توانید برای خرید یا محل کار آن ها را همراه خود داشته باشید. در سایت تکدو می توانید مشاهده کنید که سایز کیف های روزمره متفاوت است این مدل کیف در مدل های دوشی، خرید، پستچی و … دوخته می شوند. کیف های دوشی سایز بزرگی دارند و شما می توانید به راحتی هر چیزی که در طول روز به آن نیاز دارید را درون آن قرار بدهید. کیف های پستچی در سایز های کوچک تری تولید شده اند که معمولا برای حمل مدارک کاربرد دارند.
کیف های مجلسی انواع مختلفی مانند کیف مجلسی کلاسیک، کیف مجلسی پاکت نامه ای، کیف مجلسی قفلی، کیف مجلسی تزئینی و … می باشد که بیشتر آن ها در ابعاد کوچک تولید می شوند. حمل وسایل های زیاد به جز تلفن همراه، کیف پول و کارت بانکی در آن ها وجود ندارد.
کیف ها درانواع دیگری مانند کوله پشتی، کیف پول، کیف های ورزشی و … وجود دارند که جنس این کیف ها نیز متنوع است. اما یکی از پرکاربردترینشان چرم است و در جنس های دیگری مانند جیر، کنف، خز و … و در رنگ های متفاوتی تولید می شوند و قیمت هر کدام از این کیف ها براساس جنس و متریال های به کار رفته متغیر است.
تکدو به عنوان بزرگ ترین فروشگاه اینترنتی، انواع جدیدترین مدل های کیف سال را در اختیار مشتریان عزیز قرار می دهد. شما می توانید با فیلتر هایی مانند جنس، رنگ و برند طبق سلیقه شخصی خودتان بهترین انتخاب را داشته باشید.

مقایسه ( 0 مورد )