دسته بندی محصولات
۱۷+

دسته بندی دیگر

فیلترهای فعال

برند
رنگ

نمایش 1 - 1 کالا از 1

قمقمه و فلاسک کودک و نوزاد

در دنیای امروز به نیاز های کودک و نوزاد توجه بسیاری می شود. یکی از مشکلات تغذیه و رشد کودک عدم نوشیدن آب و مایعات توسط کودکان است. برای رفع این مشکل لازم است ظروفی که کودکان در آب می خورند، جذاب سازی شود. تجربه و علم ثابت کرده است زیبایی و استفاده از طرح های رنگی و کارتونی کودکان را ترغیب به استفاده از قمقمه و فلاسک کودک و نوزاد می کند. فروشگاه اینترنتی تکدو در تلاش است با ارائه انواع گوناگون قمقمه کودک و نوزاد رضایت کاربران را جلب نماید.

قمقه و فلاسک کودک و نوزاد چه ویژگی هایی داشته باشد؟
قمقمه و فلاسک کودک و نوزاد باید دارای رنگ های و طرح های جذاب باشد تا کودکان به استفاده از آن علاقمند شوند. هم چنین جنس قمقمه و فلاسک باید به گونه ای باشد با هر ضربه ای نشکند. سبک بودن آن ها نیز از اهمیت والایی برخوردار است چرا که استفاده از آن را برای کودکان آسان تر می کند. نکته قابل توجه این است جنس اغلب قمقمه و فلاسک از پلاستیک یا استیل ضد زنگ است.

فلاسک نوزاد

تمامی لوازم مورد نیاز نوزاد مخصوصا مایعات مورد نیاز نوزادان، باید همراه مادران باشد. بسیاری از نوزادانی شیر خشک استفاده می کنند. بنابراین فلاسک از آن دست وسایلی است که وجودش همیشه لازم و ضروری است. جنس فلاسک نوزاد از استیل می باشد؛ علت آن هم حفظ دمای آب برای مدت طولانی است تا هم والدین برای تهیه شیر خشک اذیت نشوند و هم نوزادان در موقع نیازشان شیر داشته باشند.
انواع برند های قمقمه وفلاسک کودک و نوزاد
کودکان و نوزادان عزیزترین فرد خانواده محسوب می شود و رفع نیاز های آنان از الویت های پدر و مادر است. خرید قمقمه و فلاسک کودک و نوزاد از آن دست مواردی است که بسیار اهمیت دارد.
برند های گوناگونی از جمله مانیا، نوبی، تویست شیک، اونت، کرکمازچیکو، ریمکس و … در تلاشند تا با ارائه انواع مختلفی قمقمه و فلاسک رضایت مشتریان را جلب کنند. اگر خواهان خرید قمقمه و فلاسک کودک و نوزاد هستید، می توانید به فروشگاه آنلاین تکدو مراجعه کنید‌.

مقایسه ( 0 مورد )