دسته بندی محصولات
ساق بند فوتبال
ساق بند فوتبال
مدال
مدال
۱۷+

دیگر دسته بندی ها

نمایش 1 - 8 کالا از 8

لوازم جانبی ورزش های توپی

ورزش های توپی نیاز به وسایل ایمنی دارند تا به شما در انجام ورزش و پیشگیری از خطرات احتمالی آن کمک کنند.

برای مثال: فردی که برای مسابقات فوتسال شرکت می کند نمی تواند با کفش استوک دار چمن به آن مسابقه برود بلکه باید کفش مخصوص فوتسال را تهیه کند تا بر روی کفپوش سالن سر نخورد.

یک لباس خوب برای ورزش کردن باید ویژگی هایی داشته باشد که شامل این ویژگی ها می شود: حالت توری داشته باشد تا هوا در داخل لباس به گردش در بیایید و تعریق بدن را کم کند تا بدن بوی بد ندهد و باعث خنک شدن بدن در هنگام ورزش شود، طراحی لباس به این نحو می تواند کمک بسیاری زیادی به ورزشکار کند. تیشرت های ورزشی در برند های آدیداس، نایک و celebon که جزو بهترین برند های بازار هستند در فروشگاه اینترنتی تکدو موجود هستند.

این لوازم گاهاً به غیر از مناسب بودن برای ورزش مورد نظر باید ایمن هم باشند تا از ورود آسیب های احتمالی ورزش کردن به بدن جلو گیری شود. برای مثال: ساق بند فوتبال یک وسیله ضروری برای فوتبال و فوتسال است که باعث می شود تا در هنگامی که بر اثر تکل یا یک ضربه تصادفی در هنگام ورزش به ساق شما از وارد شدن نیرو شدید و آسیب به پای شما جلوگیری شود.محبوب ترین برند ساق بند ها عبارتند از: uhl sport، نایک و… در فروشگاه اینترنتی تکدو موجود هستند.

زانو بند ضد کشیدگی تاندون یکی دیگر از وسایل ایمنی برای ورزش است که بیشتر والیبالیست ها از آن استفاده می کنند تا در هنگام شیرجه برای دریافت یا در هنگام آبشار زدن از مصدومیت تاندون یا زردپی زانو جلوگیری کند. آ سیکس و ال پی از محبوب ترین برند های زانو بند ها هستند.

به غیر از وسایل پوششی و ایمنی وسایل تمرینی نیز از اهمیت بالایی برای ورزشکاران برخوردار هستند تا بتوانند به وسیله آنها مهارت های خود را افزایش دهند برای مثال: مانع تمرینی یکی از وسایل پرطرفدار بین بسکتبالیست ها و فوتبالیست ها است که کمک می کند تا توانایی دریبل زنی و حفظ توپ خود را افزایش دهند و در بازی خیلی آماده تر ظاهر شوند.

ر

مقایسه ( 0 مورد )