دسته بندی محصولات
۱۷+

دسته بندی دیگر

فیلترهای فعال

برند
رنگ

نمایش 1 - 7 کالا از 7

شیر جوش و قهوه جوش

قهوه نوشیدنی تلخ و جذابی است که افراد زیادی را به خود مجذوب کرده است. هر کشوری روش خاصی برای دم کردن قهوه دارند و این نوشیدنی خوشمزه با استفاده از تجهیزات ساده گرفته تا حرفه ای و گران قیمت تهیه می شود. یکی از روش های دم آوری قهوه با استفاده از شیرجوش، قهوه جوش است.
در این بخش به بررس لیستی از بهترین مدل های شیر جوش، قهوه جوش می پردازیم.
شیر جوش وسیله ای کوچک و بسیار کاربردی است که در اغلب آشپزخانه ها پیدا می شود. در سایت تکدو می توانید انواع شیر جوش مسی، فایرکس، روحی، تفلون، برقی خانگی و … را تهیه کنید. با برخی از مدل های شیر جوش می توانید قهوه را دم کنید.
اگر شما هم جزو افرادی هستید که به قهوه علاقه دارید و صبح خود را با عطر و طعم بی نظیر قهوه آغاز می کنید یا عادت دارید پس از پایان کار روزانه خستگی تان را با نوشیدن قهوه از تن در کنید، داشتن یک قهوه جوش خانگی یکی از ضروریات است.
در سایت تکدو انواع قهوه جوش موجود است. قهوه جوش موکا از سه قسمت اصلی ساخته شده است قسمت پایین آن برای آب، قسمت میانی برای پودر قهوه و نوشیدنی نهایی در بخش بالایی قهوه جوش جمع می شود. جذوه، ساده ترین نوع قهوه جوش است و گردنی باریک با دسته ای کشیده دارد و نوع مرغوب آن از مس تهیه می شود. از مدل های دیگر قهوه جوش می توان پرس پات، اسپرسو ساز و … را نام برد.
برند های معتبر شیر جوش، قهوه جوش
با توجه به محبوبیت شیر جوش، قهوه جوش برندهای مختلفی از این محصولات در بازار ها و فروشگاه های اینترنتی عرضه شده است. از برند های معروف می توان به KAJ، SUZUKI، TEFAL و … اشاره کرد.

تمپر قهوه

اگر می خواهید یک اسپرسو عالی تهیه کنید علاوه بر قهوه و قهوه جوش مناسب، باید حتما یک تمپر قهوه هم داشته باشید. تمپر وسیله ای کوچک و کاربردی است که در فرآیند درست کردن اسپرسو بسیار مهم است. شکلی ساده دارد و کار با آن بسیار آسان است.
انواع تمپر قهوه را با برند های دلونگی، جوفرکس، TWO، گتر، ارگونومی و … می تواند در سایت تکدو خریداری نمایید.
با مراجعه به سایت تکدو می توانید تمام محصولات شیر جوش، قهوه جوش را مشاهده کنید.

 

مقایسه ( 0 مورد )