دسته بندی محصولات
چسب صنعتی
۱۷+

دیگر دسته بندی ها

برند
رنگ

نمایش 1 - 3 کالا از 3

لوازم مصرفی

لوازم مصرفی در محل کار و خانه به عنوان وسایل ضروری و کاربری وجود دارد. در بعضی شرایط بدون وجود آن ها نمی توان کار را به سر انجام رساند. برای مثال در کارگاه ها و محیط های مربوطه این لوازم بسیار به کار می آیند. دسته بندی لوازم مصرفی شامل وسایل های زیادی می شود، تنوع محصولات لوازم مصرفی از نظر جنس، مواد اولیه بکار رفته، مدت زمان و محل استفاده بسیار متنوع و متفاوت هستند.

لوازم مصرفی ابزار غیر برقی شامل انواع چسب صنعتی، پیچ و مهره و بست، لوازم بسته بندی، لوازم مصرفی خودرو، لوازم اداری و… می باشد.
چسب صنعتی: چسب ها کاربرد گسترده ای دارند. این نوع چسب ها نیز انواع مختلفی دارند، مانند چسب نواری، تیوپ، قوطی و… که در فروشگاه تکدو موجود می باشد.
پیچ و مهره و بست: پیچ و مهره و بست در محل های اداری و کارگاه بخش فنی و حتی خانه ها نیز بسیار کاربرد دارد. پیچ و مهره در اندازه های گوناگون وجود دارند.
لوازم بسته بندی: لوازم بسته بندی جزو وسایل هایی است که در هر بسته بندی به آن احتیاج خواهید داشت. این محصول بسیار مورد استفاده در منزل، فروشگاه و… می باشد.
لوازم اداری: محیط های اداری به وسایل هایی که به آن ها کمک می کنند بسیار احتیاج دارند. وسایل های مورد نیاز محیط های اداری شامل گیره کاغذ، کاتر و تیغ کاتر، ته گرد، انواع سوزن های منگنه و… در این دسته بندی قرار دارد. انواع برچسب و جوهر استامپ نیز موجود اند.
لوازم مصرفی خوردو: خودرو به تجهیزات مصرفی مانند فیلتر روغن، فیلتر هوا می گویند که شمع و تسمه و… از دیگر لوازم خودرو است که در فروشگاه تکدو موجود می باشد.

لوازم مصرفی شامل وسایل های کاربردی و ضروری است که در خانه، کارگاه ها و دفاتر صنعتی بسیار مورد استفاده قرار می گیرد. تمام تجهیزات غیربرقی و لوازم مصرفی را می توانید با بهترین کیفیت در فروشگاه تکدو تهیه کنید. تمام محصولات فروشگاه تکدو دارای گارانتی و اصالت سلامت فیزیکی می باشد. کافی است با مراجعه به سایت تکدو محصول مورد نظر خود را سرچ نمایید و اقدام به ثبت سفارش کنید تا فروشگاه تکدو در کمترین زمان سفارش شما عزیزان را با بهترین دسته بندی ارسال کند. با فروشگاه تکدو لذت خرید اینترنتی را تجربه کنید.

مقایسه ( 0 مورد )