دسته بندی محصولات
سایر لوازم تزئینی
سایر لوازم تزئینی
مبلمان و دکوراسیون
مبلمان و دکوراسیون
۱۷+

دیگر دسته بندی ها

نمایش 1 - 9 کالا از 9

دکوراتیو - لوازم تزئینی

همانطور که می دانیم دکوراسیون منزل اهمیت بسیاری در زیبایی خانه دارد و برای تزئین کردن دکور خانه می توان از انواع وسیله های کوچک و بزرگ استفاده کرد. منظور از دکوراسیون نحوه ی چیدمان و انتخاب محل مناسب قرار گرفتن وسایل است. دکوراتیو نوعی معماری داخلی است. افراد برای طراحی داخلی و چیدمان از وسیله های مختلفی استفاده می کنند. دکوراتیو و لوازم تزئینی شامل آینه های قدی یا دیواری، شمع و شمعدان، ساعت و تابلوهای نقاشی، گل و گلدان، پاف و کوسن مبل، نردبان و سبدهای چوبی و حصیری و… است. اجسام دکوراتیو علاوه بر زیبا نشان دادن فضای خانه، کاربردی هستند و صرفا جنبه ی تجملی ندارند.

در چیدمان و چینش منزل حتی کوچکترین وسایل نیز کارساز است. برای مثال انواع گیره، آویز لباس و … می تواند در جمع کردن لباس ها و باز کردن فضا بسیار کمک کننده باشد.

اندازه و رنگ وسایل ها در دکوراتیو منزل بسیار تاثیر دارد. رنگ دکوراتیو می تواند روح تازه ای به فضای خانه بدهد اما وجود طرح و رنگ های متفاوت باعث می شود فضای نامطلوبی ایجاد شود. از اشتباهات چینش دکوراسیون، پرکردن فضای خالی و شلوغ کردن آن است. انواع سبک دکوراتیو داخلی وجود دارد مانند: مینیمال، سنتی، روستیک، فرانسوی و… که سلیقه ی افراد در انتخاب سبک دکوراتیو متفاوت است.

وسایل تزئینی نیز بخش قابل توجهی از دکوراسیون منزل را به خود اختصاص می دهد که جلوه ی زیبایی را به محیط خانه می بخشد. لوازم تزئینی شامل انواع مجسمه، آلبوم و قاب عکس، ساعت دیواری و رومیزی، اشیاء (چوبی،فلزی،سفالی) و… می شود. استفاده از این لوازم برای تزئین دکوراسیون در منزل یا آپارتمان، سلیقه ای هستند و مکان قرار دادن آن ها نیز به سلیقه ی افراد بستگی دارد.

یکی از بهترین و آسان ترین راه برای تهیه ی لوازم دکوراتیو و لوازم تزئینی خرید آنلاین است. به این منظور فروشگاه تکدو در تلاش است بروز ترین و با کیفیت ترین محصولات را با مناسب ترین قیمت در فروشگاه تکدو موجود کند. فروشگاه تکدو مجموعه ی بزرگی از اشیای تزئینی و دکوری را با مشخصات دقیق برای مشتریان عزیز گردآوری کرده است. محصولات فروشگاه تکدو دارای تنوع بالا و ضمانت کالا است. تنها با چند کلیک ساده کالای خود را انتخاب کنید و سفارش دهید فروشگاه تکدو در کمترین زمان و بهترین دسته بندی کالای شما را ارسال خواهد کرد.

مقایسه ( 0 مورد )