دسته بندی محصولات
آویز تزئینی
آویز تزئینی
۱۷+

دیگر دسته بندی ها

برند
رنگ

نمایش 1 - 2 کالا از 2

 • آویز تزئینی

  آویز تزئینی (2)

 • آویز تزئینی طرح لباس ورزشی
  آبیقرمز
  تخفیف!

  آویز تزئینی طرح لباس ورزشی

  قیمت اصلی 62,000 تومان بود.قیمت فعلی 60,000 تومان است. %4
 • آویز تزیینی طرح برکت آشپزخانه
  چند رنگ
  تخفیف!

  آویز تزیینی طرح برکت آشپزخانه

  قیمت اصلی 70,000 تومان بود.قیمت فعلی 65,000 تومان است. %8

سایر لوازم تزئینی

هر خانه ای چیدمان منحصر به فرد خود را دارد، برخی از افراد چیدمان های راحت و مدرن و بعضی دیگر چیدمان های کلاسیک و رسمی را می پسندند. اما علاوه بر این که چیدمان خانه شما در کدام دسته قرار می گیرد، خانه به دکور و تزئینات نیاز دارد. دکوراسیون خانه فقط شامل میز، صندلی و رنگ دیوار ها نیست، خانه و آشپزخانه خلوت باعث ایجاد خستگی می شود و شما می توانید برای رنگ بخشیدن به فضا از وسایل تزئینی استفاده کنید، یکی از محاسن لوازم های دکور و تزئینی این است که فرقی نمی کند بودجه شما چقدر باشد، با هر مقدار پولی که در دست دارید می توانید با خرید چند وسیله کوچک خانه خود را زیبا و شیک تر کنید.

رنگ های خنثی انتخاب مناسبی برای لوازم های بزرگ مانند مبل ها و فرش ها هستند، اما می توانید از رنگ های تند نیز در خرید لوازم تزئینی خود استفاده کنید و کمبود طرح، رنگ و بافت ها را در خانه جبران کنید.
انواع لوازم دکور و تزئینی را می توانید در سایت تکدو مشاهده کنید: تابلو های دیواری، عکس های سیاه و سفید و رنگی یا پوستر های مورد علاقه تان، گلدان، آینه، آثارهای هنری، کاسه ها و شاخه ها، آباژور و فانوس های تزئینی در انواع زمینی و دیواری، عود و شمع، جعبه، مجسمه، فرش و دیگر لوازم تزئینی.
یکی از مهم ترین نکته ها در مورد وسایل تزئینی انتخاب فرم مناسب، ابعاد، رنگ، جنس، سبک مناسب خانه و محل درست قرارگیری لوازم است که بتواند هماهنگی را حفظ کند.
تکدو به عنوان یکی از بزرگ ترین فروشگاه های اینترنتی، طیف بسیار گسترده ای از ملزومات دکوری و تزئینی را در اختیار شما قرار داده است.

مقایسه ( 0 مورد )