دسته بندی محصولات
۱۷+

دسته بندی دیگر

فیلترهای فعال

برند
رنگ

نمایش 1 - 3 کالا از 3

صافی

صافی ها یک وسیله کاربردی در آشپزخانه ها هستند این وسیله کاربردی برای جدا کردن تفاله از آب و مایع مورد نظر از جمله چای و آبمیوه و… کاربرد دارد. صافی ها اکثرا با عنوان تفاله گیر در بازار شناخته می شوند، که تفاله مورد نظر را از مایع جداسازی می نماید.

صافی از دو جنس فلزی و پلاستیکی ساخته شده است که جنس فلزی آن دارای خاصیت ضد زنگ است و هم کیفیت بالاتر نسبت به مدل پلاستیک دارند و هم ماندگاری بهتری نیز دارند. صافی های پلاستیکی اکثرا برای جدا سازی تفاله از مایع های سرد کاربرد دارند. البته می توان از آن برای مایع های گرم نیز استفاده نمود اما پیشنهاد تکدو به شما برای مایع های گرم از جمله چای استفاده از صافی فلزی است.

ما در تکدو انواع صافی های با کیفیت و عالی را در شاخه مورد نظر قرار داده ایم که شما با جستجو در تکدو می توانید نوع کالای مورد نظر خود را انتخاب کنید حتما در انتخاب این وسیله کاربردی دقت لازم را بکار ببرید و به نوع جنس و کیفیت و کاربرد های آن توجه کنید البته در سایت فروشگاهی تکدو ما محصولات را بصورت کامل برسی می کنیم شما در بخش مشخصات و توضیحات هر محصول می توانید نوع کابرد و سایر مشخصات آن را مشاهده کنید صافی ها دارای انواع مختلفی هستند، بعضی صافی ها دارای یک بند زنجیری هستند که در قوری قرار می گیرند که پیشنهاد تکدو به شما استفاده از صافی و تفاله گیر های دسته دار است زیرا هم کارایی راحت تری دارند و هم قابلیت شستشو و تخلیه تفاله آن نیز بسیار راحت است.

شما در تکدو می توانید انواع صافی چای مینگ، صافی چایی پلاستیکی، صافی چای فلاسک، صافی چای استیل، صافی چای یکبار مصرف، صافی چای داخل قوری و… را جستجو کنید. تمامی کالا دارای گارانتی اصالت سلامت و فیزیکی کالا هستند و محصول شما قبل از ارسال توسط واحد های فنی تکدو بررسی سلامت خواهد گردید. برای انتخاب یک صافی مناسب حتما به متن نوشته شده و مشخصات قید شده در صفحه محصول دقت کنید تا محصولی مناسب را انتخاب کنید.

مقایسه ( 0 مورد )