دسته بندی محصولات
تخته گوشت
تخته گوشت
سایر ابزار آشپزی
سایر ابزار آشپزی
سرویس کفگیر و ملاقه
سرویس کفگیر و ملاقه
فندک آشپزخانه
فندک آشپزخانه
Kitchen scissors
قیچی آشپرخانه
۱۷+

دیگر دسته بندی ها

نمایش 1 - 12 کالا از 24

ابزار آشپزی

در آشپزخانه، داشتن ابزار مناسب برای هر کاری باعث می شود که راحت تر، ساده تر و هوشمندانه تر آشپزی کنید. لازم نیست که روزانه از همه ابزار های آشپزی استفاده کنید یا یک جا همه آن ها را بخرید بلکه به ترتیب اولویت هایتان و به مرور زمان می توانید این ابزار را به آشپزخانه خود اضافه کنید.
باید گفت که ابزار آشپزی اقلام بسیار زیادی دارد. اگر به صورت کلی در نظر بگیریم شامل: پوست کن، چاقو، همزن دستی ، جداکننده زرده تخم مرغ، کفگیر و ملاقه، تخته های برش، قاشق و چنگال ها، رنده و دیگر ابزارها را شامل می شود.
هرچند می توانید ابزار های آشپزی را تک تک خریداری کنید اما این روزا انواع سرویس های فانتزی و مدرن با مدل ها و رنگ های مختلفی تولید می شوند که می توانید آشپزخانه خود را با این سرویس ها زیباتر و شیک تر کنید. ابزار های آشپزی چوبی نیز در سال های اخیر با استقبال زیادی مواجه شده است که شما می توانید از ترکیب چوب و سرامیک سفید برای خرید ابزار های آشپزخانه خود استفاده کنید و فضایی زیبا را برای اشپزخانه خود به ارمغان بیاورید.
برند های معتبر ابزار آشپزی
تولیدکنندگان معتبر زیادی انواع ابزار آشپزی پلاستیکی، چوبی، استیل و … را تولید و به بازار عرضه کرده اند. برای خرید انواع ابزار آشپزی می توانید به سراغ برندهای معتبری مانند ایکیا، یونیک نوین فرم، لیمون، ناب استیل و دیگر برند های معروف بروید.
کیفیت محصولات، تنوع و قیمت مناسب یکی از ویژگی های کلیدی است که در انتخاب محصولات به آن ها توجه نموده ایم. از بارزترین ویژگی های محصولات ابزار آشپزی، شیک و کاربردی بودن محصولات است. فروشگاه اینترنتی تکدو جایی است که می توانید انواع وسایل آشپزخانه را با رنگ ها و مدل های مختلف سفارش داده و خریداری کنید.

مقایسه ( 0 مورد )