دسته بندی محصولات
۱۷+

دیگر دسته بندی ها

برند
رنگ

نمایش 1 - 5 کالا از 5

 • روغن بادام شیرین نرمک ( طلایی )
  بی رنگ
 • روغن سیاه دانه نرمک ( طلایی )
  بی رنگ
 • روغن شتر مرغ سی لایف 
  بی رنگ
 • روغن کنجد نرمک ( طلایی )
  بی رنگ
 • گلیسیرین نرمک ( طلایی )
  بی رنگ

لوسیون و روغن بدن

لوسیون و روغن بدن یکی از محصولات مراقبتی پرطرفدار است که افراد برای داشتن پوستی نرم و لطیف از آن استفاده می کنند.
مرطوب کننده برای پوست بسیار اهمیت دارد و در فصل های گرم و سرد که پوست دچار مختل و تغییر می شود مانند یک محافظ عمل می کند.
استفاده از لوسیون و روغن که خاصیت مرطوب رسانی پوست را دارند برای افرادی که در مناطق خشک زندگی می کنند حتما پیشنهاد می شود.
روغن ها در مقایسه با لوسیون چرب تر و سنگین تر هستند که لایه ی نفوذ ناپذیری را بر روی پوست ایجاد می کند که مانعی برای از دست دادن آب بدن و صورت می شود. همچنین روغن بعنوان یک نرم کننده عالی عمل می کند. پوسته پوسته شدن و ترک خوردن قسمتی از بدن، دست و پا یا صورت به دلیل مرطوب نبودن و کم آبی به آن قسمت است روغن می تواند باعث تقویت فضای بین سلول های مرده باشد.
روغن انواع مختلف و گونانی دارد که برخی از آن ها را در فروشگاه تکدو نیز موجود کرده ایم از جمله: روغن کنجد، نرمک، گلیسیرین، شتر مرغ، بادام شیرین، سیاه دانه و…
روغن های گیاهی از دیرباز تا کنون مصرف زیادی در بین مردم داشته که هر کدام خاصیت جداگانه خود را دارند، از روغن ها در طب های سنتی و صنعت زیبایی و دارویی استفاده می کنند. روغن های گیاهی بر حفظ سلامتی بدن تاثیر زیادی دارند.

در رابطه با لوسیون ها: لوسیون ها غلظت کمتری نسبت به روغن دارند و به دلیل اینکه آب بیشتری دارند روان تر هستند. انواع لوسیون، مخصوص پوست های مختلف وجود دارد. لوسیون به دلیل بافت سبک تری که دارد بیشتر از روغن به داخل پوست نفوذ می کند به همین دلیل بلافاصله احساس تسکین دهنده ای در ما ایجاد می شود.

لوسیون در مقایسه با کرم تاثیر مرطوب کنندگی بالایی دارد و به دلیل نداشتن چربی و اسانس کمتر به درمان خشکی پوست و لطافت آن بسیار کمک می کند. لوسیون ها می توانند گزینه ی خوبی برای استفاده روزمرگی باشند. استفاده از لوسیون به دلیل حفظ رطوبت، ایجاد درخشندگی و خاصیت های دیگری که دارد برای همه توصیه می شود.

بسیاری از افراد امروزه برای خرید راحت تر و کسب اطلاعات بیشتر درباره ی محصول، خرید آنلاین را ترجیح می دهند، ما به شما فروشگاه تکدو را پیشنهاد می کنیم که تمام محصولات را با مشخصات دقیق همراه با عکس و فیلم برای مشتریان عزیز به انتشار گذاشته است. قابل ذکر است که تمام محصولات ثبت شده توسط مدیران تکدو بررسی و تحلیل می گردد، شما می توانید با خیال راحت از فروشگاه اینترنتی تکدو خرید نمایید.

مقایسه ( 0 مورد )