دسته بندی محصولات
۱۷+

دسته بندی دیگر

فیلترهای فعال

برند
رنگ
نوع

نمایش 1 - 2 کالا از 2

مانیکور ، پدیکور

سالم بودن ناخن ها نقش مهمی در زیبایی دست ها دارد و اهمیت به آن باعث ایجاد آراستگی ظاهر می شود. امروزه روش های پدیکور و مانیکور ناخن بسیار مورد توجه قرار گرفته است. مانیکور و پدیکور از خدمات زیبایی ناخن است ک علاوه بر استفاده آن در سالن های زبیایی، در منزل نیز استفاده می شود. پدیکور ومانیکور یک روش مراقبتی ناخن های دست و پا است که به درمان و تقویت ناخن ها بسیار کمک می کند.

مانیکور و پدیکور چیست؟

مانیکور روشی برای درمان ناخن های شکسته و آسیب دیده ی دست است که وظیفه ی مراقبت از دست را دارد. مانیکور شامل مراحل مختلفی از جمله: سوهان کشیدن، برداشتن پوست اضافی، شکل دادن به ناخن و… است.
پدیکور نیز روشی برای ترمیم و تقویت ناخن پا است از آنجا که پا قلب دوم شناخته شده است باید بسیار به آن اهمیت بدهیم. پدیکور برای از بین بردن سلول های مرده پوست پا بسیار کاربردی است. مراحل تمیز کردن ناخن پا در پدیکور شامل: مرتب کردن ناخن پا، برداشتن کوتیکول، برداشتن پوست اضافه اطراف ناخن و… است.

انجام پدیکور و مانیکور

در هر دو روش ابتدا ناخن ها را خیس می کنند و سپس از طریق سوهان شکستگی های آن را می گیرند و ناخن ها را به اندازه ی مشخصی کوتاه می کنند، در این حال پوست های مرده اطراف ناخن دست و پا را با لوازم مانیکور و پدیکور به عقب می کشند و اضافه های آن را با ابزار مناسب می گیرند.

ست مانیکور و پدیکور شامل: ناخن گیر کوچک و بزرگ، قیچی سر منحنی، سوهان ناخن، موچین انبری، ابزار تمیز کردن زیر ناخن، پوشر، ابزار تمیز کردن پوسته های دور ناخن و ابزار پوسته های روی ناخن می شود.

فروشگاه تکدو انواع ابزار زیبایی و سلامت ناخن، مانند: ست کامل مانیکور و پدیکور، نیپر ناخن، سوهان ناخن و … را با کیفیت عالی و قیمت مناسب برای مشتریان عزیز موجود کرده است.

تمام محصولات فروشگاه تکدو دارای ضمانت و سلامت فیزیکی کالا است. شما می توانید تنها با چند کلیک ساده محصول موردنظر را انتخاب و سپس سفارش خود را ثبت کنید. فروشگاه تکدو در کمترین زمان بسته مورد نظرتان را ارسال خواهد کرد. با فروشگاه تکدو لذت خرید اینترنتی را تجربه خواهید کرد.

مقایسه ( 0 مورد )