دسته بندی محصولات
لاک پاک کن
لاک پاک کن
مانیکور ، پدیکور
مانیکور ، پدیکور
۱۷+

دیگر دسته بندی ها

نمایش 1 - 3 کالا از 3

بهداشت و زیبایی ناخن

سلامت ناخن ها یکی از مشخصه های سلامت عمومی بدن است و رعایت بهداشت ناخن ها در حفظ سلامت و بهداشت عمومی بدن ضروری است.

ناخن از دو قسمت بدنه و ریشه که در زیر ناخن قرار دارد تشکیل شده است، بعضی از بیماری ها باعث می شود تا ناخن تغییر شکل پیدا کند (پوسته پوسته شدن، ترک برداشتن ناخن و شکسته شدن). ناخن ها را همیشه باید تمیز و کوتاه نگه داشت چون زیر ناخن محل مناسبی برای جمع شدن باکتری ها است.

بهداشت و زیبایی ناخن ها برای بانوان کاری جذاب و مهم است به همین منظور ابزارهای پرکاربرد زیادی در این زمینه تولید و به بازار عرضه شده اند.

ست ابزار پدیکور و مانیکور خانگی که شامل:

قیچی و ناخن گیر: این دو ابزار ساده جهت کوتاه کردن و فرم دادن به ناخن کاربرد دارند.
سوهان یا سنباده: این ابزار برای فرم دادن به ناخن ها در پدیکور و مانیکور کاربرد دارد و برای صاف و صیقلی کردن ناخن و فرم دادن به ناخن استفاده می شود.
بافر ناخن: این ابزار شکلی شبیه به سنباده دارد و باعث درخشندگی و شفاف شدن سطح ناخن می شود.

پوشر کوتیکول: شکل های گوناگونی دارد و برای برطرف کردن پوسته ی اضافه ی روی ناخن و کوتیکول کاربرد دارد.

گوشت گیر یا نیپر: برای بریدن گوشت و پوست اضافه ی اطراف ناخن کاربرد دارد.

اکثر خانم ها به لاک زدن علاقه دارند ، لاک زدن ناخن ها و طراحی های زیبا روی آن  حس شادابی و طراوت را به دستان شما می بخشد و باعث می شود تا روحیه شادتری داشته باشید، به همین منظور انواع لاک ها در برند های مختلف و رنگ های متنوع در سایت وجود دارند و شمامی توانید خرید خود را انجام دهید.

لاک پاک کن از محصولات ضروری لوازم بهداشتی برای خانم ها است. این محصول بهترین وسیله برای پاک کردن لاک روی ناخن است و به دو دسته کلی با استون و بی استون تقسیم می شوند که لاک پاک کن های حاوی استون رایج تر هستند. لاک پاک کن ها از لحاظ شکل و ظاهر به 4 دسته تقسیم می شوند: مایع، پد، قلم تصحیح کننده، اسفنج

عومل زیادی مانند تماس ناخن با آب از طریق شستن دست ها و یا جویدن ناخن ها باعث می شود تا ناخن ها ضعیف شوند و همین موضوع باعث نگرانی خانم ها می شود یکی از راه های سریع برای رفع شکنندگی ناخن ها استفاده از تقویت کننده ناخن می باشد. تقویت کننده های ناخن به شکل های زیر در دسترس قرار دارند:

  • محلول
  • کرم
  • روغن
  • ژل
  • مداد و استیک

برندهای معروفی در زمینه تقویت ناخن در بازار وجود دارند، از جمله محصولات ناخن ماوالا، برلند، رسپینا، opi و… که می توانید در بین این محصولات انتخاب های خوبی داشته باشید.

فروشگاه اینترنتی تکدو مجموعه ای کامل از بهترین برند های لوازم آرایشی و بهداشتی را در سرتاسر جهان فراهم آورده تا نیاز شما عزیران برای خرید اینترنتی را برآورده نماید.

 

 

 

مقایسه ( 0 مورد )