دسته بندی محصولات
۱۷+

دیگر دسته بندی ها

برند
رنگ

نمایش 1 - 4 کالا از 4

مدال

مدال ها انواع مختلفی دارند که همیشه در سه رنگ، مدال طلا برای نفرات اول، مدال نقره برای نفرات دوم و مدال برنز برای نفرات سوم در مسابقات  ورزشی به ورزشکاران تعلق می گیرد و تفاوت مدال ها معمولا در سایز و نوع ورزشی است که بر روی آنها حک شده است.

مدال های همگانی:  برای بسیاری از ورزش ها کاربرد دارد و معمولا در مدل دایره ای و  در سایز های 5 تا 8 سانتی متری در بازار موجود است که ما در تکدو سعی نموده ایم تا انواع مدال ها را در شاخه مورد نظر برای شما ارائه کنیم. اگر قصد خرید مدال همگانی دارید ما به شما مدال قهرمانی طرح همگانی را پیشنهاد می کنیم.

مدال رشته های رزمی: این نوع مدال ها معمولا طرح یک ضربه از ورزش هدف بر روی آن وجود دارد که در سایز های 6 تا 12 سانتی متر تولید شده و در طرح های هشت ضلعی، مربع، دایره ای و… در فروشگاه اینترنتی تکدو موجود است.

مدال رشته های بدنسازی: این مدال ها برای رشته های وزنه برداری و بدنسازی استفاده می شود، بر روی این مدل از مدال ها معمولا طرح های فیگور یک بدنساز یا یک وزنه بردار در حال وزنه برداری حک شده است، این مدال ها سایز بسیار بزرگتری نسبت به سایر مدل ها دارند و مانند مدال های رزمی در طرح های مختلف وجود دارد.

مدال های مخصوص برای رشته های آبی: بر روی این مدال ها که مخصوص برای رشته های آبی است تصویر یک شناگر حک شده است این مدال ها خصوصیاتی مشابه مدال های رشته های رزمی دارد و تقریبا در همان طرح و اندازه موجود است.

کاپ یا جام های قهرمانی در کنار مدال یکی از ضروریات برای مراسم اهدای جوایز به ورزشکاران است. شما در فروشگاه اینترنتی تکدو، انواع مدال را با توجه نوع ورزش و یا رشته ورزشی می توانید مشاهده کنید ما سعی نموده ایم تمامی مشخصات محصول را در سایت ثبت نماییم فیلم ها و عکس های واقعی محصولات را می توانید در قسمت توضیحات مربوطه به هر محصول مشاهده کنید.

به کانال تلگرامی تکدو بپیوندید.

مقایسه ( 0 مورد )