دسته بندی محصولات
۱۷+

دیگر دسته بندی ها

برند
رنگ

نمایش 1 - 1 کالا از 1

لاک پاک کن

امروزه یکی از پرکاربردترین محصولات آرایشی که در بین خانم ها رواج دارد استفاده از لاک و لاک پاک کن ها می باشد. لاک پاک کن علاوه بر سالن های زیبایی و مراکز کاشت ناخن، تقریبا در همه خانه ها موجود است. استفاده از لاک پاک کن این امکان را به شما می دهد که به راحتی، لاک ناخن های خود را پاک کنید و رنگ لاک ناخن خود را عوض کنید.

دسته بندی لاک پاک کن ها از نظر شکل و ظاهر

مایع: لاک پاک کن مایع از رایج ترین نوع لاک پاک کن ها می باشند، هم مدل استون دارد و هم مدل غیر استون.

پد: این نوع لاک پاک کن ها به شکل پد های مرطوب، آغشته به پاک کننده های استونی یا غیر استونی است، این پد ها می توانند به راحتی دو لایه از لاک را پاک کنند.

قلم تصحیح کننده: این محصول مخصوص علاقه مندان به طراحی با لاک روی ناخن است، این قلم به سهولت قابل استفاده است و محصولی فوق العاده برای کسانی است که به طور مرتب لاک می زنند.

اسفنج: این محصول شامل اسفنج آغشته به محلول پاک کننده است و بدون پخش کردن رنگ لاک، لاک های پر رنگ را به راحتی از سطح ناخن پاک می کند.

برند های تولید کننده لاک پاک کن

برای خرید انواع لاک پاک کن، در فروشگاه اینترنتی تکدو گزینه های متنوعی در اختیار خواهید داشت. شما می توانید لاک پاک کن را در مدل های معطر با عصاره یا بدون عصاره تهیه کنید. از بهترین برند های تولید کننده لاک پاک کن می توان به لاک پاک کن دافی، کامان، حیفا، ناژه و … اشاره کرد.

برای خرید انواع لاک پاک کن های معطر، مایع، میوه ای و … کافی است به فروشگاه اینترنتی تکدو مراجعه کنید و پس از نهایی کردن انتخاب خود، لاک پاک کن دلخواه را درب منزل تحویل بگیرید.

مقایسه ( 0 مورد )