براساس قیمت (تومان)
برند
رنگ

نمایش 1 - 2 کالا از 2

ساق بند فوتبال

فوتبال پر طرفدار ترین رشته ورزشی جهان است، فوتبالیست ها به دلیل بر خورد های متعددی که در طول بازی دارند دائما در معرض آسیب دیدگی و مصدومیت قرار دارند، ساق پا عضوی از بدن است که به طور مداوم مورد برخورد قرار می گیرد و به همین دلیل فوتبالیست ها از ساق بند ها استفاده می کنند، انواع ساق بند ها:

ساق بند های بدون بند:

این مدل ساق بند ها، بند ندارند و با کمک طراحی مخصوصی که دارد روی ساق استحکاک ایجاد می کند و از روی ساق تکان نمی خورد عمدتاً فوتبالیست های حرفه ای از این مدل ساق بند استفاده می کنند. بزرگترین مشکلی که این مدل ساق بند ها دارند این است که در هنگام ورود ضربه شدید به ساق جا به جا می شوند.

ساق بند های جورابی:

این مدل ساق بند ها به صورت جورابی هستند و بدون جوراب های بلند نیز قابل استفاده هستند، این مدل از ساق بند ها دارای یک پارچه جورابی مانند هستند که به ساق بند دوخته شده اند.

ساق بند های ترکیبی:

این مدل از ساق بند ها بند دار هستند و دارای قسمتی در پایین خود هستند که برای محافظت از مچ مناسب است، و در پایین ساق بند یک کش از جنس کش های شلوار های ژیمناستیک در قسمت پایینی دارد که مانع از جدا شدن این ساق بند از ساق می شود.

نکاتی که در هنگام خرید ساق بند باید مورد توجه قرار دهید:

وزن: چابکی یک بازیکن در زمین فوتبال ربط زیادی به وزن ساق بند هایش دارد.

سایز ساق بند: سایز ساق بند نسبت به ساق یکی از نکاتی است که در هنگام خرید ساق بند باید مورد توجه قرار دهید، تا از روی ساق تکان نخورد.

جنس سطح رویه: جنس سطح رویه بسیار مناسب است تا در هنگام برخورد اکثر شدت ضربه را مهار کند.

جنس داخلی: جنس داخلی ساق بند ها باید دارای عرق گیر و فوم نرم باشند تا ساق بازیکن راحت باشد.

محبوب ترین برند های ساق بند ها عبارتند از: مرکوریال، uhl sport و برو. ساق بند های مختلفی در فروشگاه اینترنتی تکدو در برند های متفاوتی موجود هستند. در هنگام خرید ساق بند باید تمامی نکات بالا را مورد توجه قرار دهید.

مقایسه ( 0 مورد )