دسته بندی محصولات
عینک شنا
کلاه شنا
کلاه شنا
لوازم جانبی شنا
لوازم جانبی شنا
۱۷+

دیگر دسته بندی ها

نمایش 1 - 7 کالا از 7

شنا

شنا یکی از مهیج ترین ورزش های جهان است، افراد اغلب برای تفریح با خانواده، آشنایان و دوستان شنا می کنند که نیاز به وسایلی همچون:
مایو: این وسیله اصلی ترین وسیله برای شنا کردن است.
عینک: از عینک استفاده می شود تا از ورود آب به داخل چشم، جلوگیری کند تا فرد شناگر بتواند به وسیله آن به راحتی شنا کند و زیر آب را ببیند.
دماغ گیر و گوش گیر: این وسایل به فرد شناگر برای شنا کمک شایانی می کند تا بتوانند به راحتی شنا کند، زیرا یکی از عوامل اصلی خفه شدن در آب پر شدن دماغ از آب می باشد شما می توانید با استفاده از یک دماغ گیر این مشکل را به سادگی حل کنید، گوش گیر ها برای جلوگیری از ورود آب به گوش استفاده می شوند تا با استفاده از آن ها بعد از شنا وقت زیادی را صرف خارج کردن آب از گوش ننمایید.
جلیقه: استفاده از جلیقه نجات برای افرادی که شنا بلد نیستند کاری بسیار ضروری است که باعث می شود تا از غرق نشدن و روی آب ماندن فرد اطمینان حاصل فرمایید.
اما بعضی از مردم هم شنا را به صورت حرفه ای و برای غواصی دنبال می کنند که این کار نیاز به وسایل حرفه ای دارد مانند:
مایو، عینک شنا این وسایل وسایل مشترک هستند.
تخته شنا: این وسیله برای افرادی که می خواهند شنا کردن تخصصی را یاد بگیرند بسیار ضروری است چرا که باعث می شود تا در حین شنا کردن بالا تنه و سر بر روی آب بماند و فرد بتواند نفس گیری را به سادگی انجام دهد.
فین شنا: فین باعث می شود تا سرعت شناگر چند برابر شود و بتواند در حین غواصی با سرعت بسیار بالایی در آب حرکت کند.
کلاه شنا: این وسیله باعث می شود تا اگر در محیطی که آب آن کثیف بود شنا کردید مو یا سر شما دچار بیماری و آسیب نشود. یکی دیگر از مزایای کلاه شکستن مقاومت آب است به طوری که بر روی سرعت تاثیر زیادی دارد.
ما در فروشگاه اینترنتی تکدو سعی کرده ایم تمامی وسیله های مربوط به شنا و غواصی را با بهترین کیفیت و قیمت فراهم کنیم.

 

مقایسه ( 0 مورد )