دسته بندی محصولات
۱۷+

دیگر دسته بندی ها

برند
رنگ

نمایش 1 - 1 کالا از 1

کلاه شنا

یکی از محبوب ترین تجهیزات جانبی ورزش های آبی برای خانم ها و آقایان و حتی کودکان، کلاه های شنا هستند که امروزه در انواع و اقسام رنگ ها و برند ها موجود هستند. کلاه شنا، سبب جلوگیری از پوشیده شدن صورت و چشم ها با مو، محافظت کردن از موها در مقابل مواد شیمیایی موجود در آب استخر ها همچون کلر، تسریع در روند شنا کردن و … می شود.
برای رفتن به استخر و یا شنا کردن در آب های آزاد شما باید وسایل مورد نیاز از جمله کلاه شنا را همراه خود داشته باشید.

انواع مختلفی از کلاه شنا

کلاه شنا نئوپرین: اگر از آن دسته افراد هستید که در آب های آزاد شنا می کنید، بهتر است به سراغ کلاه شنایی بروید که از جنس نئوپرین است. زیرا نئوپرین یک نوع لاستیک مصنوعی به حساب می آید که از دوام بالایی برخوردار است.
کلاه شنا لایکرا: این جنس از کلاه شنا بیشتر مخصوص افراد مبتدی است که تازه شروع به شنا کردن کرده اند و می خواهند هنگام شنا کردن از راحتی بیشتری در قسمت سر خود برخوردار باشند. کلاه شنا لایکرا فوق العاده سبک، زیبا و طرز استفاده از آن راحت است.
کلاه شنا سیلیکونی: این مدل کلاه بیشتر مناسب شناگران حرفه ای است و از شهرت بالایی در فروش لوازم جانبی ورزش های آبی برخوردار است. کلاه سیلیکونی برای شناگرانی که دارای موهایی با سایز متوسط یا بلند هستند نیز بسیار کاربرد دارد.

برندهای تولید کننده انواع کلاه شنا

برای خرید کلاه شنا مناسب که هم جنس خوبی داشته باشد و هم از لحاظ طرح و مدل نظر شما را جلب کند می توانید به سراغ برندهای اسپیدو SPEEDO، زد ایکس، واته VATE، کرسی CRESSI، آدیداس ADIDAS، اینتکس INTEX، مد ویو MAD WAVE و …. بروید که از جمله بهترین برندهای موجود در سایت تکدو هستند.

 

 

مقایسه ( 0 مورد )