دسته بندی محصولات
۱۷+

دیگر دسته بندی ها

برند
رنگ

نمایش 1 - 1 کالا از 1

  • زیر بندی شیرآلات
    بی رنگ

    زیر بندی شیرآلات

    15,000 تومان

لوازم جانبی شیرآلات

اگر شما یک شیر ظرفشویی و یا روشویی را خریداری کنید، حتما به لوازم جانبی آن نیز نیاز پیدا خواهید کرد، چون تمامی لوازم شیرآلات اکثر مصرفی هستند و بعد از خراب شدن یا شما باید لوازم جانبی در اختیار داشته باشید یا اینکه شیر جدیدی را جایگزین کنید که این برای فرد بسیار پر هزینه خواهد بود پس به لوازم جانبی شیرآلات نیاز پیدا خواهید کرد. ما در تکدو دسته بندی لوازم جانبی شیرآلات را ایجاد کرده ایم که شما به راحتی انواع شیلنگ، مغزی، کارتریج و … را خریداری نمایید.

ما در دسته بندی لوازم جانبی شیرآلات تمامی نیازهای شما را برطرف نموده ایم، البته نیاز نیست که حتما شیرآلات شما خراب شود تا لوازم جانبی را خریداری کنید بلکه بعنوان یک قطعه مصرفی می توانید آن را خریداری کنید و در مواقع ضروری از آن استفاده کنید.

این لوازم اکثرا در شیر های حمام، توالت، آشپزخانه و … کاربرد دارد هر قطعه در مقایسه کوچک و بزرگ توسط تیم فنی تکدو بررسی می شود و تمامی مشخصات مطابق با قطعه درج می گردد تا مشتری بتواند، با خیالی آسوده قطعه مورد نظر خود را تهیه نماید. ما در تکدو تلاش می کنیم تا توضیحات و مشخصات هر محصول در هر شاخه ای را دقیق و با صراحت کامل بیان کنیم و به مشتری اطمینان اصالت سلامت فیزیکی کالا را می دهیم. شما در قسمت جستجوی سایت نیز می توانید لوازم جانبی شیرآلاتی را که نیاز دارید جستجو کنید و مشخصات هر محصول را از نظر گارانتی، ابعاد، جنس، کیفیت و … مورد بررسی قرار دهید.

لوازم جانبی شیرآلات از وسایل مورد نیاز هر ساختمانی است پس با دقت کامل جنس مورد نظر خود را انتخاب نمایید. در صورت هر گونه سوال در مورد محصولات و نحوه ارسال می توانید با تکدو در ارتباط باشید ما 24 ساعته پشتیبان مشتریان خود هستیم. لوازم جانبی شیرآلات خود را در تکدو جستجو کنید، واحد انبار تکدو نیز در کمترین زمان ممکن محصول سفارش داده توسط شما را ارسال خواهد نمود.

مقایسه ( 0 مورد )