دسته بندی محصولات
لوازم حمام
حمام
سرویس بهداشتی
سرویس بهداشتی
۱۷+

دیگر دسته بندی ها

برند
رنگ

نمایش 1 - 6 کالا از 6

حمام و سرویس بهداشتی

حمام و سرویس بهداشتی از مهم ترین بخش خانه محسوب می شوند. که افراد در روزمرگی از آن استفاده می کنند. نظافت سرویس بهداشتی و حمام بسیار مهم است. نظم و ترتیب در وسایل و سرویس بهداشتی باعث می شود که فضا مرتب تر و باز تر نشان داده شود. وسیله ها باید طوری باشند که جای هر چیزی منظم و مرتب در جای مخصوص خود قرار بگیرند، تا به راحتی وسایل مورد نیاز خود را پیدا کنیم.

در دسته بندی حمام و سرویس بهداشتی محصولات بسیار متنوعی موجود هستند، که از کارایی بسیار بالایی نیز برخوردارند. این وسایل ها به صورت تک و ست کامل نیز به فروش می روند. لوازم حمام و سرویس بهداشتی دارای جنس، طرح و رنگ های متفاوتی هستند که هرکدام زیبایی و مشخصات جداگانه مربوط به خود را دارند. جنس لوازم حمام و سرویس بهداشتی شامل پلاستیکی و اکریلیکی است، که در صدها طرح و مدل مختلف تولید می شوند.

فروشگاه تکدو انواع آویز حمام، جاشامپویی، قفسه، آینه، آویز حوله، سطل زباله و … را با عالی ترین کیفیت در فروشگاه موجود کرده است. لوازم سرویس بهداشتی و حمام دارای برندهای مختلفی از جمله لیمون، هوم کت، دیبا لاین و… است. فروشگاه تکدو تمام محصولات را با مشخصات کامل و محتوای دقیق همراه با عکس و فیلم در سایت به انتشار گذاشته و اطلاعات کافی را راجع به تک تک محصولات به اختیار مشتریان عزیز قرار می دهد و پس از آن توسط واحد فنی تکدو بررسی و تحلیل می گردد.

فروشگاه تکدو این اطمینان را به مشتریان می دهد که تمامی کالاها دارای سلامت و اصالت فیزیکی کالا هستند. و شما می توانید با خیال راحت محصول خود را سفارش دهید. نکته قابل توجه این است که فروشگاه تکدو در روزهای مناسبتی تخفیف های ویژه ای را برای شما در نظر گرفته است، پس پیشنهاد می کنیم که این فرصت های استثنایی را از دست ندهید، ما 24 ساعته پاسخگوی مشتریان عزیز خواهیم بود و تمام سفارشات را در کمترین زمان و بدون نقص ارسال خواهیم کرد.

مقایسه ( 0 مورد )