دسته بندی محصولات
تجهیزات و قطعات سرویس بهداشتی
تجهیزات و قطعات سرویس بهداشتی
لوازم بهداشتی - نظافتی سرویس بهداشتی
لوازم بهداشتی - نظافتی سرویس بهداشتی
۱۷+

دیگر دسته بندی ها

برند
رنگ

نمایش 1 - 4 کالا از 4

سرویس بهداشتی

هر خانه ای از قسمت های متفاوتی تشکیل شده است. سرویس بهداشتی یکی از اصلی ترین قسمت ها برای هر خانه ای است، امروزه لوازم مختلفی برای سرویس های بهداشتی به بازار عرضه شده است که شما می توانید آنها را متناسب با سلیقه خود انتخاب و تهیه کنید.

انواع لوازم ضروری برای سرویس های بهداشتی:

سطل زباله: سطل زباله یکی از ضروری ترین لوازم برای سرویس های بهداشتی است. سطل های زباله در سه مدل پدالی، استوانه ای و معمولی، در جنس های چوبی، فلزی، پلاستیکی و طرح های مختلف از جمله طرح سرامیکی و در برند های لیمون، ایکیا، هوم کت و… در فروشگاه اینترنتی تکدو موجود هستند.

برس توالت: نظافت توالت یکی از نکات مهم بهداشتی است که با کمک برس توالت بسیار ساده تر است، برس توالت در مدل های مختلف و در جنس پلاستیکی تولید شده اند. هوم کت، ایت، رزمن و لیمون از بهترین برند های برس توالت هستند. در فروشگاه اینترنتی تکدو انواع مختلفی از برس های توالت موجود است.

مخزن مایع دستشویی: مایع دستشویی یکی از عوامل مهم در پیشگیری از بیماری های ویروسی است. مخزن مایع دستشویی در دو مدل دیواری و رو میزی در فروشگاه اینترنتی تکدو موجود است. ایکیا، هوم کت و لیمون از محبوب ترین برند های مخزن مایع دستشویی هستند. تکدو انواع مختلفی از پمپ مایع دستشویی ها را به فروش می رساند.

سایر لوازم مهم برای سرویس بهداشتی: جا صابونی ها، جا حوله، جا خمیر دندان و جا مسواکی و… از سایر وسایل مهم برای سرویس بهداشتی هستند و می توانید این وسایل را با بهترین کیفیت از فروشگاه اینترنتی تکدو تهیه کنید.

فروشگاه اینترنتی تکدو یک وبسایت معتبر است که این امکان را به شما عزیزان می دهد تا به سادگی و با اطمینان خاطر از سلامت فیزیکی و اصالت کالا محصولات مورد نیاز خود را تهیه کنید.

مقایسه ( 0 مورد )