دسته بندی محصولات
ابزار حمام
ابزار حمام
۱۷+

دیگر دسته بندی ها

برند
رنگ

نمایش 1 - 2 کالا از 2

حمام

حمام از مهم ترین بخش منزل محسوب می شود که افراد برای نظافت و رعایت بهداشت خود از آن استفاده می کنند و اهمیت بسیار بالایی در میان افراد دارد.
حمام مکانی است که کامل بودن آن حس خوبی به افراد می دهد و البته چینش آن بسیار مهم است.
مثلا برای منظم نگهداشتن شوینده ها انواع قفسه در جنس و طرح مختلف وجود دارد، ازجمله: قفسه های چوبی، فلزی، پلاستیکی و استیل ضد زنگ، که افراد بیشتر از جنس پلاستیکی استفاده می کنند. قفسه حمام یا استند دارای طرح های مختلفی هستند که بعضی از افراد برای اینکه ظاهر زیبایی به دکوراسیون حمام و بخش های مختلف خانه بدهند دنبال وسایل های لوکس و شیک هستند.

یکی از کارهایی که باعث ازبین رفتن میکروب ها و باکتری های صورت و بدن می شود استفاده از صابون است. به این منظور باید در جایی قرار بگیرد که آلودگی ها به آن راه نداشته باشند استفاده از جاصابونی می تواند بهترین گزینه برای رعایت بهداشتی باشد. که فروشگاه تکدو انواع جنس و طرح های مختلف فانتزی و ساده را برای مشتریان عزیز در سایت موجود کرده است. در خرید جا صابونی جنس و بدنه ی آن بسیار مهم است، اکثر افراد از جنس پلاستیکی استفاده می کنند زیرا دچار رطوبت و پوسیدگی نمی شود و دوام بالایی دارد.

برای منظم نگه داشتن فضای حمام، نگهدارنده دمپایی پیشنهاد می شود، این محصول ظاهری ساده و کاربردی دارد که باعث می شود فضا نسبتا باز تر دیده شود. برای مشاهده و اطلاعات بیشتر این محصول می توانید به سایت تکدو مراجعه کنید.

حمام علاوه بر موارد ذکر شده، وسایل هایی مانند: تشت و لگن، سطل وفرچه، چاه بست و .. نیاز دارد. تمامی این محصولات دارای برندهای مختلفی ازجمله: لیمون، همارا، هوم کت، پاپی ریما، نیکتا و… است.

شما در سایت تکدو انواع مختلف وسیله های لازم در حمام را مانند: حوله، لیف، پادری، انواع اسانس خوشبو کننده حمام و… را می توانید مشاهده و جست و جو کنید و سپس محصول مورد نظر خود را سفارش دهید.

مقایسه ( 0 مورد )