دسته بندی محصولات
۱۷+

دسته بندی دیگر

نمایش 1 - 3 کالا از 3

سطل

در دسته بندی تکدو می توانید ببینید که سطل ها انواع مختلفی دارند:
مدل های خانگی، از جمله سطل های رایج است که می توانید آن را در طرح و رنگ های مختلف خریداری نمایید. این سطل برای قسمت های مختلف خانه مانند: آشپزخانه، اتاق خواب، سرویس بهداشتی و حمام مناسب است.
سطل های صنعتی، نسبت به سطل های خانگی در ابعاد بزرگ تری طراحی شده اند زیرا زباله های صنعتی وحتی تجاری از حجم وابعاد بیشتری نسبت به زباله های خانگی برخوردار است.
سطل یکبار مصرف، را می توان در وضعیت های سفری و حضور در طبیعت استفاده کرد و با ریختن زباله ها در آن سبب حفظ سلامت محیط زیست شد.
سطل بیمارستانی، مخصوص زباله های بیمارستان است تا زباله های بیمارستانی را از دیگر زباله ها جدا سازند زیرا از لحاظ بهداشتی کثیف ترین نوع زباله، زباله های بیمارستانی است.
سطل فانتزی، دکوری بوده و فضا را زیبا میکند همچنین میتوانید برای اتاق کودک از آن استفاده کنید.
سطل ها یکی از لوازم ضروری آشپزخانه هستند و در بهداشت آن تاثیر بسزایی دارند. سطل ها کاربرد های گوناگونی دارند مثلا می توان از سطل های حصیری برای جمع کردن لباس های کثیف یا لباس های قابل شستشو استفاده کرد و یا سطل های بامزه و فانتزی را برای اتاق کودک خریداری کرد. در صحفه محصولات تکدو می توانید انواع گوناگون سطل مانند سطل فلزی، سطل استیل، چوبی و پلی استر و سطل زباله های پلاستیکی خانگی را مشاهده نمایید. سایت تکدو انواع برند های شرکت های مطرح مانند لیمون، ونوس، هوم کت، ایکیا و …. را در اختیار کاربران خود قرار داده است. با خرید آنلاین می توانید مشخصات فنی سطل زباله های سایت تکدو را با دیگر سایت ها مقایسه کنید و با خرید از سایت تکدو از سایر تخفیف ها نیز برای خرید استفاده نمایید.

 

 

مقایسه ( 0 مورد )