دسته بندی محصولات
اسکاج و سیم ظرفشویی
اسکاج و سیم ظرفشویی
جا اسکاچی
جا اسکاچی
جارو و خاک انداز
جارو و خاک انداز
زمین شوی
زمین شوی
سطل
سطل
فرچه
فرچه
۱۷+

دیگر دسته بندی ها

نمایش 1 - 12 کالا از 18

لوازم نظافت

برای نظافت منزل قبل از انجام هرکاری نیاز است تا لوازم آن را تهیه کنید و هر کاری لوازم مخصوص خود را دارد و بدون آن ها نمی توانید تمیزکاری خانه یا محل کار را به درستی انجام دهید. ما در فروشگاه اینترنتی تکدو سعی و تلاش خود را نموده ایم تا تمامی محصولات را به صورت کاملا تخصصی مورد بحث قرار دهیم و مشخصات فنی محصولات ابتدا توسط تیم فنی تکدو بررسی گردیده و پس از تایید وارد سایت شوند .

هر قسمتی از خانه نیازمند ابزار مربوط به خود است که ما با استفاده از دسته بندی های متناسب با نیازمندی ها، آن ها را در اختیار شما عزیزان قرار داده ایم. برای مثال اولین و مهمترین وسیله آشپزخانه، دستکش است که برای محافظت از دست ها باید از آن ها استفاده کرد، در دسته بندی دستکش ها می توانید انواع دستکش های لاستیکی ، کتان و .. را مشاهده کرده و خریداری کنید.

در قسمت دسته بندی جارو می توانید انواع جارو دستی و جارو خاک انداز و … را مشاهده کنید. تی و سطل و زمین شوی ها نیز می توانند جزء دیگری از لوازم آشپزخانه باشند که بخش جدایی ناپذیر نظافت منزل و محل کار محسوب می شود و شما می توانید بسته به نیاز خود هر کدام از این محصولات را در فروشگاه اینترنتی تکدو خریداری نمایید.
می توانید انواع لوازم نظافت، از برند های معروفی مانند لیمون، ناز ریز، پوش، آریته، بایترون، ونیش و … را در سایت تکدو مشاهده کنید. تیم تکدو تمام نکات ریز و درشت این محصولات را بررسی کرده تا شما انتخاب دقیق تری نسبت به خرید محصول خود داشته باشید .

مقایسه ( 0 مورد )