دسته بندی محصولات
لوازم نظافت
لوازم نظافت
نظافت لباس
نظافت لباس
۱۷+

دسته بندی دیگر

نمایش 1 - 20 کالا از 20

شستشو و نظافت

لوازم شستشو و نظافت در هر خانه ای لازم و ضروری است که هرچند وقت یک بار باید به آن اقدام کرد. برای نظافت نیاز به برخی وسایل دارید که به شما در پاکیزگی منزل کمک می کند. این وسایل در مدل های مختلف برقی و دستی به بازار عرضه شده اند که تکدو برخی از کاربردی ترین این وسایل را در معرض انتخاب شما قرار داده است شما می توانید به سادگی در تکدو وسایل کاربردی خود را تهیه کنید. از ساده ترین این وسایل میتوان به جاروی دستی اشاره کرد که یکی از کاربردی ترین وسایل برای هر خانه است یا وسیله ای مانند لباس گیر که در عین سادگی بسیار ضروری است.

لوازم شستشو و نظافت در طرح ها و رنگ های مختلف وجود دارند اما شما باید با توجه به نیاز و کیفیت وسیله مورد نظر را تهیه کنید و برخی از با کیفیت ترین این وسایل را با قیمت های مناسب می توانید از تکدو تهیه کنید .

در این دسته بندی فروشگاه تکدو انواع لوازم نظافت از جمله جاروی دستی، جارو و خاک انداز، سطل زباله، اسکاج، آویز لباس و…را با قیمت بسیار مناسب و کیفیت عالی موجود کرده است. براس سفارش محصول مورد نظر خود کافی است در قسمت جست و جو محصول مورد نظرتان را بنویسید تا محصول با مشخصات کامل همراه با عکس و فیلم برای شما به نمایش گذاشته شود.

اگر نیاز به لوازم شستشو و نظافت دارید می توانید در این شاخه به جستجوی کالای مورد نظر خود بپردازید و با توجه به خصوصیات و مشخصات درج شده در صفحه محصول بهترین نوع را انتخاب کنید.

در هنگام خرید به جنس و نوع کاربرد و فیلم ها و عکس های محصول توجه نمایید و انتخابی دقیق در خرید خود داشته باشید.

مقایسه ( 0 مورد )