دسته بندی محصولات
۱۷+

دسته بندی دیگر

فیلترهای فعال

برند
رنگ

نمایش 1 - 2 کالا از 2

آویز تزئینی

اگر شما هم بفکر جذاب کردن دیوارهای خانه و مکان هایی از خانه خود هستید آویزهای تزئینی می تواند این کار را برای شما انجام دهد ایجاد یک دکوراسیون متفاوت و زینت بخشیدن به مکان شما می تواند خانه شما را از حالت یکنواختی و تکراری بودن خارج نماید.

آویزهای تزئینی از جنس های مختلف و اشکال مختلف ساخته می شود و گاهی نیز دارای برنده های معتبر و معروف است که شما می تواند انواع آویز های تزئینی را در تکدو مشاهده کنید.

ما در تکدو انواع آویزهای تزئینی را مورد بررسی و تحلیل قرار داده ایم و عکس های واقعی محصول همراه با فیلم های آن را نیز در صفحه خود محصول نمایش داده ایم تا مشتریان و بازدیدکنندگان بتوانند انتخابی دقیق تر در خرید خود داشته باشند.

برای انتخاب آویز تزئینی ابتدا به رنگ دیوارها و محیط خود توجه نمایید سپس با توجه به نوع سلیقه خود می توانید نوع آویز را انتخاب کنید بطور مثال از آویز های تزئینی که تراریوم هستند نیز می توانید در محیط خود استفاده کنید و محیطی جذاب و شیک را ایجاد کنید.

در انتخاب آویز های تزئینی مقداری دقت کنید بطور مثال آویز های تزئینی پذیرایی متفاوت با آویز های تزئینی سایر مکان های دیگر خانه است البته آویز های سقفی جذابیت خاصی دارند که می توان در هر جایی از خانه از آنها استفاده نمود.

در محیط هایی که نم و مرطوب است از آویز هایی استفاده کنید که جنس پلاستیک و یا فلز ضد زنگ دارند چون در این محیط ها نمی توان از آویز های پارچه ای و یا آویز هایی با جنس جذب رطوبت استفاده نمود زیرا هم باعث خراب شدن آویز شما خواهد شد و هم محیطی برای رشد قارچ ها و … خواهد بود پس حتما به نوع محیط خود و جنس آویز تزئینی مورد نظر توجه کنید.

برای محیط هایی که افراد در آن بیشتر جمع می شوند از آویز های سه بعدی و دارای رنگ های شاد استفاده کنید تا محیطی فوق العاده را برای اطرافیان ایجاد کنید.

امروزه آویز ها حتی در مغازه ها و کافی شاپ ها و… ظاهری متفاوت به محیط بخشیده است آویز ها نقش بسزائی در متفاوت کردن محیط دارند آویز های تزئینی حتی اتاق کودکان را نیز متفاوت می کند و امروزه در اکثر جاهایی که نیاز به یک تغییر دارد مورد استفاده قرار می گیرد.

در سایت فروشگاهی تکدو شما می توانید انواع آویز های تزئینی با جنس و برندهای معتبر را مشاهده و خریداری نمایید در صورت هر گونه مشکل تیم پشتیبانی تکدو 24 ساعته پاسخگوی سوالات شما خواهد بود.

مقایسه ( 0 مورد )