دسته بندی محصولات
نگهدارنده لباس و لوازم
۱۷+

دیگر دسته بندی ها

برند
رنگ

نمایش 1 - 6 کالا از 6

مبلمان و دکوراسیون خانگی

انتخاب و خریداری لوازم خانگی از جمله مبل راحتی بسیار سخت است، سلیقه ی افراد در جنس پارچه، رنگ مبل ها، سبک و مدل سایر وسیله های منزل، بودجه ی موجود و … در انتخاب مبلمان و دکوراسیون خانگی تاثیر بسیاری دارد.

سبک یا انواع مبلمان به سه دسته کلی تقسیم می شوند، این سه دسته شامل مبل های استیل یا سلطنتی، انواع مبلمان کلاسیک و مبلمان راحتی می شود.

مبلمان استیل یا سلطنتی

در مبلمان های استیل کلاف از انواع چوب گردو، توسکا و راش استفاده می شود و یکی از دلایلی که قیمت مبلمان های استیل بالا است، استفاده از چوب مرغوب در ساخت آن ها است. مبلمان استیل نسبت به انواع دیگر مبلمان های راحتی و کلاسیک بزرگ تر است، تاج مبلمان های سلطنتی باعث شده است که ارتفاع آن نیز نسبت به دیگر انواع مبلمان بیشتر باشد. تشک مبلمان های استیل بسته به طراحی و مدل، دوبل و یا ثابت است. انواع مبلمان های استیل شامل: مبل استیل فرانسوی، مبل استیل مصری، مبل استیل ایتالیایی، مبل استیل ترک و … است.

مبلمان کلاسیک

مبلمان و دکواسیون خانگی کلاسیک یکی از سبک های قدیمی و اصیل است، در واقع این سبک از مبلمان تلفیقی از مبلمان راحتی و مبلمان استیل است. در مبلمان کلاسیک میز منبت کاری وجود دارد اما با توجه به حجم کمتر چوب، میزان منبت کاری نیز کمتر است. مبلمان های کلاسیک برای افرادی که به دکوراسیون مجلل و لوکس علاقه دارند ولی شلوقی مبل های استیل، به دلیل حجم زیادچوب و منبت را نمی پسندند انتخاب بسیار مناسبی است. انواع مبلمان کلاسیک شامل: مبل کلاسیک فرانسوی، مبل کلاسیک انگلستان یا ویکتوریا، مبل کلاسیک تئودور، مبل کلاسیک لهستانی، مبل کلاسیک شزلون و … است.

مبلمان راحتی

مبلمان راحتی، همانطور که از نام آن پیدا است، ساختار راحتی دارد و برای استفاده در طول روز و استراحت مناسب است. در ساخت انواع مبلمان راحتی پارچه، فوم و چوب کاج استفاده شده است. بعضی از تولیدی ها از نئوپان یا MDF نیز استفاده می کنند، به همین دلیل قیمت مبلمان راحتی نسبت به دیگر مبلمان ها کمتر است. از انواع مبلمان های راحتی می توان به مبل راحتی چستر فیلد، مبل راحتی لاوسن، مبل راحتی دسته گرد، مبل راحتی نول، مبل راحتی L شکل یا گوشه و … اشاره کرد.

فروشگاه اینترنتی تکدو سعی بر این دارد تا شما خریدی مقرون به صرفه و مناسب را داشته باشید. لوازم موجود در فروشگاه اینترنتی تکدو دارای کیفیت بالا و قیمت مناسب هستند تا بتوانید با خیال راحت و بدون اتلاف وقت در بازار خرید خود را انجام دهید.

مقایسه ( 0 مورد )