دسته بندی محصولات
نگهدارنده لباس و لوازم
۱۷+

دسته بندی دیگر

براساس قیمت (تومان)
برند
رنگ

نمایش 1 - 3 کالا از 3

مبلمان و دکوراسیون خانگی

مبلمان و دکوراسیون خانگی شامل وسایلی می شود که مخصوص استفاده برای منزل هستند.

میز ها و کنسول ها:

میز ها و کنسول ها روی دکور خانه بسیار تاثیر گذار هستند، پس به همین دلیل تولید کنندگان میز ها و کنسول ها را در مدل های مختلف تولید می کنند مانند: روستیک: این طرح از میز ها و کنسول ها طرحی سنتی و روستایی دارد. مدرن: طرحی بروز و با جزئیات فراوان، که نازک و کم حجم است. انواع مختلف میز ها و کنسول ها:

  • میز غذا خوری: میز های غذا خوری در جنس های مختلف و ابعاد متفاوت در فروشگاه اینترنتی تکدو موجود هستند.
  • میز تلویزیون: میز های تلویزیون در مدل ها دیواری و زمینی و در طرح ها و جنس های مختلفی در فروشگاه اینترنتی تکدو به فروش می رسند.
  • میز آرایشی: میز آرایشی از میز هایی است که برای داشتن آرایشی زیبا حرفه ای به آن نیاز پیدا می کنید.
  • کنسول پا تختی: کنسول های پا تختی مکانی بسیار مناسب برای قرار دادن چراغ خواب، عینک، گوشی موبایل و… است.

کتابخانه:

کتابخانه ها در مدل های چند طبقه تولید شده اند تا بتوانید موضوع های مختلف کتاب ها را جدا کنید و فضایی مرتب را بسازید. طرح های مختلفی از کتابخانه ها تولید شده اند تا شما بتوانید متناسب با سلیقه و فضای خانه تان آن را تهیه کنید.

نگهدارنده لباس و لوازم:

گاهاً شما هم با مشکل کمبود فضا برای لباس و لوازم بر خورده اید، استفاده از نگهدارنده لباس این مشکل را برای شما حل می کند تا فضایی مناسب را برای لباس ها و لوازم داشته باشید. نگهدارنده های لباس موجود در تکدو در جنس های با کیفیتی تولید شده اند و علاوه بر لباس می توانند وسایل را هم نگه دارند.

فروشگاه اینترنتی تکدو سعی بر این دارد تا شما خریدی مقرون به صرفه و مناسب را داشته باشید. لوازم موجود در تکدو دارای کیفیت بالا وقیمت هستند تا بتوانید با خیال راحت و بدون اتلاف وقت در بازار خرید خود را انجام دهید.

مقایسه ( 0 مورد )