دسته بندی محصولات
۱۷+

دیگر دسته بندی ها

برند
رنگ

نمایش 1 - 1 کالا از 1

زمین شوی

با توجه به اینکه بهداشت در زندگی روزمره افراد نقش بسیاری دارد و برای حفظ سلامت، رعایت پاکیزگی و تمیز کردن محل کار و زندگی حائز اهمیت است. و یکی از مهم ترین اقدامات برای پاکیزگی تمیز کردن کف و سطوحی است که افراد بر روی آن راه می روند زیرا سطح زمین به اندازه کافی می تواند منبع مهمی برای رشد، تکثیر و انتشار انواع باکتری و میکروب ها باشد. و یکی از آسان ترین راه ها برای تمیز کردن این سطوح استفاده از زمین شوی است.

با وجود اینکه امروزه انواع مدل های زمین شوی در بازار ها یافت می شود در سایت تکدو ما سعی کرده ایم تا رایج ترین و پرکاربردترین انواع تی و زمین شوی را به شما معرفی کنیم.
تی نخی یا رشته ای(مویی)، یکی از رایج ترین انواع زمین شوی است که مدل های متنوعی دارد. در میان انواع تی و زمین شوی، تی های رشته ای به دلیل قدرت جذب بالای خود برای تمیز کردن انواع سطوح گزینه مناسبی هستند و از پس گوشه کناره های خانه بر می آید.
تی مسطح، این مدل تی به دلیل سر های پهن و پد قابل تعویض بسیار محبوب است و مناسب برای نظافت منزل و تی کشیدن مکان های پر رفت و آمد مانند آشپزخانه و نظافت های روزانه است. این تی برای لکه های سرسخت و یا چیزهایی که به سطح چسپیده اند یکی از بهترین انتخاب ها خواهد بود.
تی حوله ای، سری از جنس حوله دارد که با عرض های متفاوتی میتوانید آن را در سایت تکدو خریداری نمایید. معمولا عرض های کمتر برای نظافت خانه و عرض های بیشتر برای نظافت سطوحی مانند سرامیک ها و پارکت ها موثر و کار آمد است. با استفاده از زمین شوی حوله ای می توان انواع کف پوش، کف آشپزخانه، کف دیوار و حمام و حتی بدنه ماشین را نیز تمیز کرد.
تی اسفنجی، که در صورت نیاز می توان سر اسفنجی آن را تعویض کرد و یا شست. این تی برای تمیز کردن سطوح سرامیک مناسب است.
تی چرخشی، از لحاظ قدرت، تمیزکنندگی بالاتر از تی مسطح بوده و نگهداری از آن راحت تر است. دوام بالای این تی برای نظافت، یکی دیگر از دلایل یافت آن در هر خانه ای است.
تی بخار، یکی از بخار شو های الکتریکی است که علاوه بر پاک کردن سطح و انواع لکه ها، محل مورد نظر را ضد عفونی نیز می کند.
از معروف ترین برند های زمین شوی موجود در سایت تکدو می توان یونیک، مهسان، تیتیز و… را نام برد.

مقایسه ( 0 مورد )