دسته بندی محصولات
۱۷+

دیگر دسته بندی ها

برند
رنگ

نمایش 1 - 2 کالا از 2

گیره لباس

گیره لباس از کاربردی ترین محصولات مورد نیاز خانوار است که بسیار مورد استفاده قرار می گیرد. ما بعد از شست و شوی لباس ها و برای خشک کردن آن ها به گیره نیاز داریم تا روی زمین نیوفتند. استفاده ما از گیره لباس برای محکم کردن لباس روی طناب، میله و … است.

گیره لباس بسیار محصولی با کیفیت و بادوام است. در استفاده از این گیره ها مطمئن باشید لباس هایتان در بادها و طوفان های شدید نیز تکان نمیخورد گیره ها انواع مختلف و متنوعی از جمله چوبی،پلاستیکی، فلزی و… دارند. گیره لباس ها در شکل و طرح های متفاوتی نیز موجود است.

مثلا برای اجناس نازک و لطیف گیره های پلاستیکی مناسب است و برای ملحفه و پارچه های زخیم بهتر است از گیره های سنگین و فلزی استفاده شود زیرا قابلیت نگهداری پارچه ی شما را دارند از گیره های چوبی هم نه تنها برای لباس برای آویز کردن عکس در اتاق خواب ها نیز استفاده می شود.

گیره لباس از لوازم های جزئی و پر کاربرد در خانه است که امکان خرید آن در فروشگاه اینترنتی تکدو فراهم است. در فروشگاه تکدو تمام محصولات با نکات مهم و محتوای دقیق همراه با عکس انتشار داده شده است و توسط واحد فنی و تیم تکدو بررسی و تحلیل می گردد. فروشگاه تکدو پشتیبانی 24ساعته برای مشتریان دارد. فروش انواع گیره ها در فروشگاه اینترنتی تکدو امکان پذیر است، شما سفارش مورد نظر خود را در کمترین زمان و بدون نقص تحویل می گیرید. ما به مشتریان عزیز اطمینان اصالت سلامت و فیزیکی کالا و نماد اعتماد را می دهیم. شما می توانید با خیال راحت در فروشگاه تکدو خرید کنید و لذت خرید اینترنتی را با ما تجربه کنید.

مقایسه ( 0 مورد )