دسته بندی محصولات
۱۷+

دیگر دسته بندی ها

برند
رنگ

نمایش 1 - 3 کالا از 3

سرویس کفگیر و ملاقه

سرویس کفگیر و ملاقه یکی از پر کاربرد ترین وسیله ها در هر آشپزخانه ای محسوب می شود. هر روزه برند های جدیدی ست های کفگیر و ملاقه را تولید می کنند؛ برند هایی مانند: یونیک، بامبو، پرنس و … این سرویس ها در تعداد های مختلفی به فروش می رسند چهار پارچه، پنج پارچه، هفت پارچه و … اما تکدو یکی از نخستین سایت هایی است که سرویس های کفگیر و ملاقه را به صورت جداگانه و تعدادی به فروش می رساند. پس از شناخت بهترین مارک های سرویس کفگیر و ملاقه، ما می خواهیم تا انواع جنس این سرویس ها را با هم بررسی کنیم.
سرویس کفگیر و ملاقه سیلیکونی: که یکی از پرمصرف ترین و پر فروش ترین جنس های سرویس کفگیر و ملاقه محسوب می شود و در جنس های پلاستیکی و سیلیکونی وجود دارد این نوع جنس کفگیر و ملاقه در مواد غذایی سرد و گرم بدون تاثیر پذیری است و استفاده از آن کاملا بی خطر است.
سرویس کفگیر و ملاقه چوبی: یکی از بهترین و همچنین قدیمی ترین جنس های کفگیر و ملاقه است که بیشتر برای آشپزی در قابلمه های نچسب استفاده می شود .
سرویس کفگیر و ملاقه شیشه ای: این سرویس جزو بهداشتی ترین جنس ها قرار دارند.
سرویس کفگیر و ملاقه استیل: جنس استیل و یا فولاد ضد زنگ که از کیفیت بالایی هم برخوردار است جزو یکی از بهترین جنس ها می باشد زیرا از موادی تهیه شده است که واکنش شیمیایی با مواد غذایی ایجاد نمی کند.
شما علاوه بر اینکه می توانید قیمت هر کدام از این سروس کفگیر و ملاقه را در صحفه محصول مشاهده کنید می توانید بهترین مارک سرویس کفگیر و ملاقه را به انتخاب خود برگزینید و از طریق خرید آنلاین محصول مورد نظر خود را در سایت تکدو خریداری نمایید.

مقایسه ( 0 مورد )