دسته بندی محصولات
۱۷+

دسته بندی دیگر

فیلترهای فعال

برند
رنگ

نمایش 1 - 6 کالا از 6

جارو و خاک انداز

جارو و خاک انداز یک وسیله کاربردی در هر مکانی است که همه افراد در هر جایی به آن نیاز پیدا خواهند کرد و دارای ست های مختلف و زیبایی هستند. البته جارو و خانک انداز برند های مختلف و خاصی را در بازار دارند، که با توجه به نوع برند و کاربرد و ویژگی های آن دارای قیمت های مختلفی هستند از جمله برند های مختلف که در بازار وجود دارد و بسیار محبوب است می توان به لیمون، مهسان، نپتون، بازن و … اشاره نمود.

البته هر روز شاهد ورود مدل های مختلف جارو و خانک انداز به بازار هستیم که در تکدو سعی نموده ایم تمامی مشخصات و مواردی که نیاز باشد تا برای بازدیدکنندگان توضیح دهیم را بررسی نموده ایم اگر به صفحه محصول مورد نظر خود مراجعه کنید حتی فیلم و عکس محصول بصورت کاملاً واقعی گرفته شده است تا مشتری پس از تحویل دچار شک در نوع تحویل و محصول نگردد جارو ها دارای دسته های بلند و کوتاه هستند که کاربردهای متفاوتی دارند شما در تکدو عکس انواع جارو و خاک انداز را می توانید مشاهده کنید و مطابق با سلیقه خود آن را سفارش دهید جارو و خاک انداز ابعاد مختلفی دارند و با توجه به ابعاد، جنس، کیفیت، و … دسته بندی می شوند.

شما می توانید انواع جارو و خاک انداز های ویژه و یا ارزان قیمت و… را جستجو کنید طرح های هر محصول را مشاهده کنید و مشخصات آن را با دقت مطالعه کنید تا محصولی مطابق با سلیقه خود را سفارش دهید انواع جارو و خاک انداز با برند های مختلف را در تکدو جستجو کنید جارو هایی که دارای دسته های بلندتری هستند به کمر فشار کمتری وارد می نمایند. انواع دسته های فلزی و چوبی آن در بازار و در تکدو موجود است. جارو های کوچک نیز برای پاک کردن و جمع آوری کاربرد دارند بعضی از جارو های موجود دارای مخزن نیز هستند که پس از پر شدن شما به راحتی می توانید آن را تخلیه نمایید.

مقایسه ( 0 مورد )