دسته بندی محصولات
۱۷+

دیگر دسته بندی ها

برند
رنگ

نمایش 1 - 3 کالا از 3

مخزن مایع دستشویی

امروزه رعایت بهداشت و نظافت یکی از مهم ترین نکاتی می باشد که باید مورد توجه قرار گیرد زیرا با رعایت بهداشت می توانید از سلامت خود محافظت کنید. یکی از مکان هایی که مستقیما با بهداشت افراد در ارتباط است سرویس بهداشتی است و در تمام سرویس های بهداشتی مخزن مایع یا جاصابونی برای شستشوی دست ها وجود دارد. بعضی از مایع ها یا صابون ها دارای بسته بندی و ظاهری زیبا هستند که برای استفاده در مکان های مختلفی استفاده می شوند و با همان بسته بندی مورد استفاده قرار می گیرند. اما بعضی از مردم طبق سلیقه و میزان استفاده خود از مواد شوینده ترجیح می دهند که از گالن های چند لیتری استفاده کنند و مایع را در مخزن مایع دستشویی می ریزند. این مخزن ها انواع مختلفی دارند و دارای کاربرد های زیادی هستند.

مدل های مخزن مایع دستشویی

مخزن مایع دستشویی یکی از وسایل کاربردی و مورد نیاز در سرویس های بهداشتی است که علاه بر شستشوی دست ها باعث زیبا تر شدن سرویس بهداشتی می شود. انواع مخزن مایع دستشویی وجود دارد که به طور کلی به دو دسته ساده و هوشمند تقسیم می شوند و دارای جنس های مختلفی مانند استیل، فلزی، پلاستیکی، شیشه ای، فایبر گلاس و سرامیکی هستند.

مخزن مایع دستشویی ساده: این مدل مخازن ساده و دستی هستند و با فشردن پمپ به اندازه ای که مورد نیاز است مایع از آن خارج می شود.

مخزن مایع دستشویی هوشمند یا خودکار: این نوع مخازن برای خروج مایع دستشویی نیازی به اعمال فیزیکی ندارند دارای چشمی یا سنسور هایی هستندکه به هر گونه تحرک حساس هستند.

مخزن مایع دستشویی ایستاده:  بدون نیاز به نصب به راحتی روی سطوح کناری روشویی قرار می گیرد. پیشنهاد می شود در اماکن عمومی از این مخزن استفاده نکنید.

مخزن مایع دستشویی دیواری: به راحتی روی دیوار نصب می شود و برای استفاده در اماکن عمومی بسیار مناسب است.

مخزن مایع دستشویی فوم ساز: در این نوع مخزن مایع دستشویی از مایعی رقیق استفاده می شود که هنگام خروج از پمپ، مایع تغییر حالت می دهد و به صورت فوم یا همان کف جامد خارج می شود.

برای سفارش آنلاین لوازم خانه و آشپزخانه می توانید به سایک تکدو مراجعه کنید. فروشگاه اینترنتی تکدو انواع محصولات بهداشتی و نظافتی برند های ایرانی و خارجی را برای فروش موجود دارد که می توانید با سفارش آنها از یک خرید آنلاین و مطمئن لذت ببرید.

 

 

مقایسه ( 0 مورد )