دسته بندی محصولات
۱۷+

دسته بندی دیگر

فیلترهای فعال

برند
رنگ

نمایش 1 - 1 کالا از 1

توالت زمینی

یکی از بخش های مهم برای بعضی از خانواده های ایرانی است که حتی امروزه نوع زمینی آن را به سرویس های توالت خارجی ترجیح می دهند توالت زمینی یا توالت شرقی نمونه ای از توالت است که به وسیله چمباتمه زدن بر روی آن استفاده میگردد. اکثر مدل های توالت زمینی یک خروجی به داخل زمین دارند.

توالت های زمینی در دسته بندی های مختلفی تولید می شود و امکان استفاده از فلاش تانک برای توالت با آبریز باز امکان پذیر است شما می توانید انواع توالت های زمینی را از فروشگاه اینترنتی تکدو خریداری نمایید.

مشخصه های انتخاب توالت

با توجه به اینکه توالت زمینی در فضایی آلوده قرار می گیرد پس باید گزینه هایی را برای انتخاب نوع آن در نظر گرفت که به راحتی قابل شسشتو باشد و بر روی طراحی آن کار شده باشد همچنین از لعاب با کیفیت و از مواد با کیفیت ساخته شده باشد.

توالت فرنگی دارای سه نوع گود، نیم گود، تخت یا کم عمق است که با توجه به نوع کاربری و… متفاوت است.

آز جمله برند های با کیفیت در توالت ها می توان به برند های : سپند آسا، مروارید، گاترا، گلسار، پرشیا سرامیک و… اشاره نمود که در بازار جایگاه خاصی را در زمینه تولید توالت های فرنگی و زمینی دارند.

در فروشگاه اینترنتی تکدو ما مدل های مختلفی از انواع توالت ها را همراه با مشخصه های اصلی آن قرار داده ایم تا شما بتوانید با بررسی دقیق هر محصول نوع متناسب با کابری خود را انتخاب نمایید ما هر محصول را بصورت کامل نقد و بررسی نموده ایم تا مشتری در هنگام خرید انتخابی دقیق و مطمئن داشته باشد تمامی محصولات در تکدو ابتدا از نظر سلامت فیزیکی بررسی شده سپس برای مشتری ارسال می گردد لطفاً هنگام خرید هر محصول وارد صفحه محصول شود و مشخصات و ویژگی های آن را مشاهده نمایید تیم پشتیبانی تکدو 24 ساعته پاسخگوی شماست

 

 

 
مقایسه ( 0 مورد )