دسته بندی محصولات
۱۷+

دسته بندی دیگر

فیلترهای فعال

برند
رنگ

کمد لباس و ارگانایزر

داشتن فضایی منظم باعث آرامش ذهن می شود، در این صورت همه چیز مرتب بوده و دیگر لازم نیست وقت زیادی را صرف پیدا کردن چیزهایی که به آن ها نیاز دارید کنید. در ضمن زمانی که نوبت به کمدها می رسد، مرتب و منظم کردن همه چیز واقعا دشوار به نظر می آید.

اما اگر یک نظم دهنده و ارگانایزر مناسب برای کمدهای خود انتخاب کنید، می توانید طبقات و کشوهای کوچک ترین کمد ها را شکل دهید و تا چندین برابر ظرفیت کمد، وسیله داخل آن قرار دهید.

انواع کمد لباس و ارگانایزر

ارگانایزرها معمولا از جنس پلاستیک، فوم و پارچه هستند و به راحتی درون کشوها را برای قرار دادن انواع شال، روسری، کیف، کفش و … نظم می دهند. برخی از ارگانایزرها قابلیت آویزان شدن از چوب لباسی و میله های کمد دیواری را دارند.

کمدهای لباس در مدل های مختلفی طراحی شده اند، امروزه با توجه به سبک چیدمان و دکوراسیون داخلی منزل ها، کمدهای لباس در مدل های مختلفی طراحی شده اند تا برای تمامی سبک ها مناسب باشند. پس بهترین گزینه برای ایجاد محیطی زیبا، انتخاب کمد مناسب با محیط است تا بتواند زیبایی محیط را بیشتر کند. کمدها براساس تعداد کشو، طبقه بندی، آویز لباس، درب دار و بدون درب بودن، باکس دار و … به انواع مختلفی تقسیم می شوند.

یکی از محبوب ترین و پرکاربردترین انواع کمد لباس، کمد های چوبی هستند. کمدهای چوبی از طول عمر بسیار بالایی برخوردار هستند و با رنگ زیبای خود به اتاق انرژی می بخشند. کمد های چوبی را می توانید به راحتی با انواع دکوراسیون های مینیمال، تلفیقی و بوهمین ست کنید و از داشتن فضایی جدید برای قرار دادن وسایل و لباس ها لذت ببرید.

برای خرید انواع کمد لباس و ارگانایزر می توان به فروشگاه اینترنتی تکدو مراجعه کرد.

مقایسه ( 0 مورد )